Modernūs paveikslai

Jūs ką tik pabaigėte remontą, tačiau kažko trūksta. Kad suteikti interjerui užbaigtumo, galima pasirinkti kelis modernius paveikslus ant drobės. Būtent modernūs paveikslai suteiks interjerui jaukumą ir užbaigtumą. Kaip pasirinkti paveikslą, kad jis harmoningai įsilietų į interjerą? Renkantis paveikslą būtinai atkreipkite dėmesį į kambarių ar patalpų paskirtį. Virtuvėje gerai žiūrėsis natiurmortas. Miegamajame tiks ramių spalvų ir siužeto modernūs paveikslai ant drobės. Vaikų kambaryje tiks paveikslai su linksmais siužetais. Tačiau nepersistinkite paveikslais. Geriau vienas, bet puikiai tinkantis ir įsiliejantis į interjerą paveikslas, nei daugybė nederančių paveikslų. Derinkite paveikslo ir kambario, kur kabės paveikslas, dydį. Akivaizdu, kad dideliame kambaryje mažas paveikslas vizualiai pradings, o mažame kambaryje negalėsite tinkamai gerėtis dideliu paveikslu. Nes kai kuriems moderniems paveikslams reikia daugiau erdvės, kad galėtumėte pamatyti bendrą modernaus paveikslo idėją. Saugokite paveikslus nuo tiesioginių saulės spindulių. Parinkite tinkamą apšvietimą paveikslams. Tinkamai apšviesti modernūs paveikslai atrodys daug išvaizdžiau.
Svarbus yra tinkamas paveikslų pakabinimas. Kabinant paveikslą galima naudotis keliais patarimais. Tačiau tai gali priklausyti nuo paties interjero ir paveikslo dydžio. Patarimai yra tokie: paveikslo centras turėtų būti vidutinio ūgio (maždaug 170 cm) žmogaus akių lygyje. Arba pasirinkite paveikslo centrą stovinčio ir sėdinčio žmogaus akių lygio centrą. Kaip minėjau, patys pabandykite pajausti, kaip jums yra gražiau, kokiame lygyje paveikslas.

Renkantis paveikslą, mada nėra pagrindinis kriterijus. Pagrindinis kriterijus yra, kad modernus paveikslas jums patiktų ir tiktų prie jūsų interjero. Kadangi parinktas paveikslas kurs jūsų namų energetiką. Stenkitės pirkti originalius paveikslus, o ne spaudą ar masinės gamybos paveikslus. Nes originalūs paveikslai šiuo metu nežinomų menininkų, ateityje gali stipriai pakilti kainoje.
Paveikslo pasirinkimas, tai puse darbo. Svarbu yra ir tinkamas rėmelio parinkimas, kad derėtų su paveikslu ir supančiu jį interjeru. Kai kuriems moderniems paveikslams nereikia rėmelio, nes jie tapyti ant drobės su porėmiu. Tačiau jei jūs vis dėlto nutarėte įrėminti paveikslą ant drobės, pasitarkite su dizaineriais ar rėminimo meistrais. Žinoma paveikslo siužetas turi atitikti interjero stilių. Nors eklektika šiuo metu madoje. Tačiau įvairių stilių derinimą geriau palikti profesionalams, na nebent jūs esate tam gabus ir turite gera skonį ir stiliaus jausmą. Klasikiniame interjere tiks klasikinės tapybos paveikslai, romantizmo, baroko, realizmo ir impresionizmo stiliaus. Minimalistiniame arba high-tek interjere gerai žiūrėsis abstraktūs ar futuristiniai modernūs paveikslai. Angliško stiliaus interjere galima kabinti animalistinius paveikslus, su arklių ar medžiojimo šunų vaizdais. Skandinaviškame interjere dažnai sutinkami pop-art paveikslai. Vienu žodžiu jums reikės paržiūrėti ne vieną dešimtį paveikslų, kad išsirinkti jums tinkama paveikslą. Tai jūsų meninio skonio reikalas, kurį paveikslą jūs pasirinksite sau į namus.
Modernus paveikslas miegamajame.
Labai svarbu pasirinkti tinkamą paveikslą į miegamąjį. Kuris nuteiks jus poilsiui ir ramiam miegui. Modernių paveikslų ir kitų interjero elementų pagalba jūs turite sukurti atmosferą kuri nuteiks jus poilsiui. Paveikslas neturi būti labai kontrastinis arba labai tamsus, nes tamsus paveikslas gali pradingti vakariniame apšvietime. Galima pasirinkti vidutinio dydžio paveikslą ant drobės arba kelis nedidelius paveikslus. Miegamajame reikėtų kabinti pozityvios tematikos paveikslus. Kai kurie psichologai nepataria kabinti miegamajame portretų, nes jie gali suteikti trečio žmogaus buvimo efektą.
Paveikslai stiliuje „Niu“ dažnai sutinkami miegamuosiuose, tokie paveikslai suteikia intymumo ir lengvo erotiškumo atmosferą.
Paveikslas prieškambaryje.
Prieškambaris, tai jūsų namų vizitinė kortelė. Svečiai būtinai atkreips dėmesį į paveikslą pakabintą prieškambaryje. Koridoriuje ir prieškambaryje puikiai tiks grafiniai arba grizailio technika atlikti paveikslai.
Paveikslai virtuvėje ir valgomajame.
Tradiciškai virtuvę ir valgomąjį priimta puošti natiurmortais. Sultingi vaisiai, daržovės, šviežios duonos kepaliukas arba turtingai nukrautas stalas. Pagrindinis reikalavimas puošiant virtuvę ar valgomąjį paveikslais yra, kad paveikslas nuteiktų gerai nuotaikai ir apetitui.
Paveikslas vaikų kambaryje.
Vaikų kambarys ypatinga vieta jūsų namuose. Tai kambarys kur auga jūsų vaikas, formuojasi jo pasaulėžiūra. Todėl renkantis paveikslą reikia atkreipti į tai ypatinga dėmesį. Paveikslai turėtu būti linksmi ir dvelkiantys gerumu. Siužetas turi būti pažintinis ir ryškus. Ant sienų galima pakabinti paveikslus su pasakų personažais ar linksmais žvėriukais. Jeigu vaikas nori dalyvauti kambario puošime, leiskite jam nupiešti savo kūrybos paveiksliukus, kurios jus galite įrėminti ir iškabinti ant sienų. Pagrindinis reikalavimas, kad paveikslai nebūtu per daug dideli ir per daug ryškus. Tokie paveikslai gali varginti vaiką ir suteikti slegiančią nuotaiką.
Modernus paveikslai svetainėje.
Svetainė tai didelė erdvė kūrybai. Jus galite pakabinti ne vieną, bet kelis modernius paveikslus. Galima juos pakabinti simetriškai (poromis), arba galima kabinti asimteriškai, bet subalansuota kompozicija. Iš pradžių galite išdėlioti paveikslus ant grindų, kad įvertinti kaip paveikslai dera tarpusavyje ir pernešti kompoziciją ant sienos. Lygiuoti paveikslus reikėtų pagal apatinį arba viršutinį kraštą. Psichologai nerekomenduoja kabinti paveikslus namuose kurie vaizduoja mūšio lauką, neramią jūrą, prievartą vaizduojančius paveikslus arba bet kokius pesimistinius paveikslus. Tokios tematikos paveikslai geriau tegul kabo muziejuose arba vietose kur žmonės nepraleidžia daug laiko. Jūsų namuose turėtų kabėti paveikslai, kurie suteikia jums pozityvias emocijas arba net pasididžiavimo jausmą. Be to nebūtinai reikia įsigyti prabangius originalus, na nebent jūs esate kolekcionierius. Jus galite pasirinkti modernų paveikslą pagal jūsų galimybes, tačiau geriau jei tai bus originalus modernus paveikslas, nors nelabai žinomo, bet talentingo menininko. Prisiminkite, kad paveikslai jūsų namuose yra atspindys jūsų pasaulėžiūros ir estetinio skonio jausmo.
Linkime jums sukurti harmoningus ir jaukius namus!

Parašykite komentarą