Paveikslai internetu – autoriniai dailininkės Inos Kazarinos darbai

Šiais laikais daugumą prekių ir paslaugų galima įsigyti internetu. Tai labai patogu: nereikia niekur eiti iš namų, nereikia vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą – visos prekės gali būti apžiūrėtos vienoje vietoje (internetinėje erdvėje), jaukiai įsitaisius prie kompiuterio. Taip sutaupoma daug brangaus laiko ir jėgų.

Paveikslai – ne išimtis. Jei norite savo interjerą atnaujinti moderniu paveikslu, viskas, ką jums reikia padaryti – naudojant paieškos sistemą susirasti dailininkus, kurie talpina savo darbus internete. Neskubėdami peržiūrėkite, ką įvairūs menininkai gali jums pasiūlyti ir išsirinkite labiausiai jums patinkantį paveikslą. Beliks išsiaiškinti, kokiu būdu paveikslai yra užsakomi, kaip už juos turi būti sumokama ir kaip jie yra pristatomi.

Jei nežinote, į kurį tapytoją kreiptis, galime jums padėti. Menininkė Ina Kazarina – jauna ir žavi moteris, kurios autoriniai paveikslai – modernūs ir šiuolaikiški. Ne vienas žmogus džiaugiasi turėdamas jos paveikslą savo namuose. O juk rinktis tikrai yra iš ko: įvairių spalvų, formų ir dydžių paveikslai gali įtikti individualiam skoniui ir būti pritaikyti skirtingiems namams. Jei ir jūs internetiniame tinklalapyje skelbiamų darbų galerijoje radote paveikslą, kuris atitinka jūsų pageidavimus, apsvarstykite galimybę jį nusipirkti. Kainos yra sutartinės, tad galite teikti savo pasiūlymus. Be to, paveikslai internetu ne tik peržiūrimi, bet ir užsakomi. Jei jus sudomino kuris nors paveikslas, rašykite elektroniniu paštu ar skambinkite.

Iš tiesų, paveikslo pasirinkimas niekada nėra lengvas procesas. Labai svarbu, kad jis ne tik patiktų jį perkančiam žmogui, bet ir tiktų prie jo namų interjero. Kartais nutinka ir taip, kad žmogus ieško ir ieško sau tinkamiausio varianto, bet „to vienintelio“ taip ir neranda. Galbūt koks nors paveikslas patinka, bet jo forma ar dydis yra netinkamas. Galbūt atvirkščiai, dydis yra tinkamas, bet paveikslo spalvos nederės prie namų interjero. Jei taip nutiko ir jums, galime pasiūlyti alternatyvą. Paveikslai pagal užsakymą – ar girdėjote apie tai?

Jei ne, skubame paaiškinti. Jūs galite susisiekti su dailininke ir papasakoti savo pageidavimus bei lūkesčius. Tada menininkė atvažiuos į jūsų namus apžiūrėti jūsų interjero ir kartu jūs rasite geriausią sprendimą. Idealu, jei jūs žinote, ko norite – dailininkei beliks išpildyti jūsų norus. Jei neturite konkrečių pageidavimų, ji visada mielai patars ir pasiūlys jums tinkamiausią variantą.

Ta pati procedūra gali būti atliekama ir internetu. Galite atsiųsti savo interjero nuotraukas elektroniniu paštu. Gavusi užklausą menininkė suderins su jumis paveikslo dydį bei išsiaiškins, kokio stiliaus paveikslai jums patinka. Netrukus galėsite džiaugtis puikiu rezultatu: paveikslas bus pritaikytas būtent jūsų namams, todėl galėsite būti tikras, kad jis tikrai puikiai dera su interjeru.

Paveikslai internetu ypač patogūs asmenims, gyvenantiems ne Lietuvoje. Dailininkė Ina Kazarina yra tapiusi paveikslus žmonėms, gyvenantiems Norvegijoje, JAV, Anglijoje. Jei ir jūs gyvenate užsienyje ir svajojate, kad jūsų namus papuoštų autoriniai paveikslai, pasinaudokite Inos Kazarinos paslaugomis. Pažadame, nenusivilsite. Negi jums nepatiktų savo namuose turėti paveikslą, kuris būtų nutapytas būtent jums?

Parašykite komentarą